Laboratuar Medya Ajansı - Sinema Reklamı, Radyo Reklamı, Televizyon Reklamında doğru seçim.

HAKKIMIZDA

LABORATUAR HAKKINDA

L Ürün ya da hizmetlerinizden aldığınız gücü; medya giderlerinizde modelleyebilmeniz için formüller üretiyoruz. Hedef kitlenizi belirleyip, doğru mecralarda kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Biz 17 yıldır formüllüyoruz... Gelin siz de yeni nesil medya planlama ile vaktinizi ve nakdinizi koruyun.

TELEVİZYON

TELEVİZYON

Reklam bütçelerinin aslan payını alan televizyon, günde ortalama 330 dakika izlenme oranına sahip. Televizyon reklamı planlama stratejisinde ki formüllerimiz ile tanışın. Kitle analizinde doğru frekansı yakalayın.

SİNEMA

SİNEMA

45 Şehirde, 1288 salonda ayda ortalama 8,5 milyon, yılda ortalama 65 milyon kişiye ulaşıyoruz. Üstelik ışıklar kapanıp da filmi merakla beklediğimiz özel reklam kuşağındayız

RADYO

RADYO

Kendisine ayrıca zaman ayırmanızı beklemeyen, günün her anı sizi takip edebilen bir mecranın; doğru planlandığında neler yapabileceğini tecrübelerimizden biliyoruz.

FİKİR & PRODÜKSİYON

FİKİR & PRODÜKSİYON

Fikir ve prodüksyon arasında ki bağ iyi uygulandığında kısa sürede etkili sonuç verir. Bu konuda önemli olan doğru ve fark yaratacak fikri uygun maliyetli ve yüksek kaliteli prodüksiyonla buluşturmanın formülüdür. Bu da La’boratuar da fazlasıyla var.

AÇIK HAVA

AÇIK HAVA

Caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, bazen geçen bir otobüsün hemen ardında, günün kalabalığına eşlik ediyor, geceyi markanızla aydınlatıyoruz.

DİJİTAL

DİJİTAL

Markanızı dijital platformlarda en doğru şekilde konumlandırıyoruz. Kreatif marka stratejinizi oluşturarak, gerçek zamanlı dijital pazarlama yöntemiyle doğru hedef kitle ile markanızı buluşturuyoruz.